REKLAMA:

Już w tę sobotę – „Zambrów na rowery”

rekreacja/wypoczynek
30.08.2010 r., godz. 06.20
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kilkukrotnie zapowiadany przez nas rajd rowerowy adresowany do wszystkich mieszkańców Zambrowa.

Już w najbliższą sobotę, 4 września br. odbędzie się pierwszy otwarty rajd rowerowy pod hasłem „Zambrów na rowery” organizowany przez Burmistrza Miasta Zambrów Kazimierza Dąbrowskiego, ks. Dawida Rosińskiego z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Mirosława Cukiermana, reprezentującego lokalną grupę miłośników rowerów.

Start imprezy spod Kościoła pw. Trójcy Św. o godzinie 10.00. Do pokonania trasa o długości około 15 km w jedną stronę. Miejsce docelowe – polana modrzewiowa w Czerwonym Borze. Trasa będzie wiodła: ulicą Cmentarną, Obrońców Zambrowa, Polową, Łomżyńską, a następnie drogą przez Zakrzewo i Tabędz. Od Tabędza dojazd do Czerwonego Boru przebiegał będzie malowniczymi leśnymi i polnymi drogami, w tym przez były poligon wojskowy, aż do „asfaltówek” w rejonie Zakładu Karnego.

Po dotarciu do polanki modrzewiowej, na uczestników czekał będzie poczęstunek. Będzie czas na odpoczynek, zabawy i konkursy. Najbardziej wytrwali w tym czasie będą mogli spróbować swoich sił na trasie dodatkowej o długości około 13 km w lasach Czerwonego Boru.

W drogę powrotną wszyscy wybiorą się po południu tą samą trasą, jaka prowadziła z Zambrowa.

Udział w rajdzie może wziąć każdy zainteresowany mieszkaniec Zambrowa w wieku od 12 roku życia, posiadający sprawny rower. Dzieci w wieku do 12 lat mogą uczestniczyć w rajdzie tylko pod opieką prawnego opiekuna.

Jak zapowiada Urząd Miasta, począwszy do 4 września akcja „Zambrów na rowery” będzie się odbywała w każdą pierwszą sobotę miesiąca w okresie kwiecień – październik.

Polecamy:
:: Za miesiąc "Zambrów na rowery"
:: Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza na rowery 4 września
:: Zambrów na rowery
:: Przedszkolaki na rowerach. Rajd ulicami Zambrowa
:: Wakacje na rowerze: trasa Zambrów- Długobórz
:: Mały Wyścig Pokoju w Paproci Dużej
:: Legia MTB Maraton w Szumowie

Polecamy – Wakacje na rowerze:
:: Trasa 7: Zambrów – Osowiec Twierdza
:: Trasa 6: Zambrów - Ostrożne (25 km)
:: Trasa 5: Zambrów - Tybory Kamianka (33 km)
:: Trasa 4: Zambrów - Jabłonka Kościelna (34 km)
:: Trasa 3: Zambrów - Srebrny Borek (32 km)
:: Trasa 2: Zambrów- Czartosy
:: Trasa 1: Zambrów- Wądołki
GZ


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: