REKLAMA:

Pracowali nad doskonałością sportową

sport
27.08.2010 r., godz. 06.30
Zajęcia zorganizował i przeprowadził Mazowiecko - Podlaski Klub 'Karate', na którego czele stoi sansei Artur Więzowski 4Dan.
Młodzież i dzieci z Zambrowa, Kołak, Szumowa, Nowych Piekut i Ciechanowca skorzystała z bezpłatnych zajęć karate sfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zajęcia zorganizował i przeprowadził Mazowiecko - Podlaski Klub "Karate", na którego czele stoi sansei Artur Więzowski 4Dan.

Mazowiecko - Podlaski Klub "Karate" zakończył właśnie realizację projektu unijnego, w którym uczestniczyli dzieci z klubu z Zambrowa, Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Kołak Kościelnych, Nowych Piekut i Szumowa.

Łącznie przez prawie pół roku 160 młodych ludzi - dziewcząt i chłopców, brało udział w treningach i wykładach uatrakcyjnionych spotkaniami integracyjnymi zupełnie bezpłatnie, ponieważ cały projekt w 100% sfinansowany był z środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Głównym Trenerem i koordynatorem był Sensei Artur Więzowski 4 Dan z Ciechanowca, a wspomagał go w jego działaniach Sensei Robert Gaździk 1 Dan z Zambrowa oraz zawansowani i utytułowani zawodnicy Klubu tacy jak: Bartosz Konopka, Tomasz i Emil Figatowscy, Przemysław Brzozowski, Jakub Łyskawy, Przemysław Obliński, Dariusz Lubak. Zawodnicy ci pomagali w organizacji zajęć jako wolontariusze.

- „Zajęcia nauczyły młodych ludzi zarówno pracy nad doskonałością sportową jak i nad takimi zagadnieniami jak edukacyjne walory sportu Karate, a także równość szans Kobiet i Mężczyzn w tej dyscyplinie sportu” – powiedział nam Robert Gaździk. Warto dodać, że projekt dotyczył obszarów wiejskich Podlasia, a konkretnie miejscowości o liczbie mieszkańców do 25 tys.

Przy okazji warto dodać, że w czasie wakacji wielu zawodników Mazowiecko - Podlaskiego Klubu "Karate" wzięło udział w wakacyjnych obozach sportowych. Na obozach tych zajęcia prowadzili wielcy mistrzowie Kyokushin Budokai tacy jak: Martin Van Emmen (Mistrz Świata K1) i Daniel Sharifi (Mistrz Świata MMA) z Holandii oraz Mistrzowie Karate z Chorwacji: Shihan Mladen Sancicz 7 Dan i Sensei Nenad Sancicz 4 Dan, a także Shihan Tomasz Olejnik 6 Dan oraz Sensei Artur Więzowski 4 Dan.

Wszystkich chętnych zainteresowanych treningami Kyokushin Budokai w nowym roku szkolnym na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego zaprasza Sensei Więzowski. Informacja pod tel. 604 259 053.

Polecamy:
:: Wywiad z Wicemistrzynią Świata w karate Kyokushin Anną Kaczyńską
:: Trening z v-ce Mistrzynią Świata w Zambrowie
:: Karatecy Więzowskiego przywieźli 15 medali
:: Srebro Anny Kaczyńskiej na Mistrzostwach Świata w Tokio
:: Wywiad z Anną Łoszewską
:: Walczyli dla Mateusza
:: Wyniki i zdjęcia z Mistrzostw Woj. Podlaskiego Karate Kyokushin
:: Życie to walka, o której Ty decydujesz ... zapisz się na darmowe zajęcia karate
GZ


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: