REKLAMA:

Pojedź z Szansą na wycieczkę

wiadomości lokalne
28.08.2010 r., godz. 06.00
Za dwa tygodnie piknik, natomiast pod koniec września wycieczka do Warszawy. Przypominamy o weekendowych propozycjach wypoczynku Stowarzyszenia Szansa w Zambrowie.

W sobotę, 11. września, o godzinie 14.00 Stowarzyszenia Szansa w Zambrowie organizuje piknik. Miejscem wypoczynku będzie polana modrzewiowa Gospodarstwa Pomocniczego przy Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze.

Natomiast w niedzielę, 26 września Szansa wraz z Kołem Polskiego Związku Niewidomych Okręg Podlaski w Zambrowie
zapraszają na wycieczkę do Warszawy. W planach zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie oraz wizyta na Zamku Królewskim, gdzie uczestnicy wycieczki będą mogli zwiedzić wystawę Leonarda da Vinci oraz pozostałe arcydzieła pochodzące z Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Pikniku Rodzinnym lub wycieczce autokarowej do Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, wszelkich informacji na temat organizowanych imprez mogą uzyskać w Stowarzyszeniu „Szansa” (ul. Wilsona 1/10) lub pod numerem telefonu 86 271 21 03. Informacji udzielają także pracownicy Koła Polskiego Związku Niewidomych Okręg Podlaski w Zambrowie (Plac Sikorskiego 1), tel. 86 271 42 79.

Polecamy:
:: Szansa na cofnięcie w czasie
:: Piknik Rodzinny – Paraolimpiada
:: Rodzina bogata miłością
:: Spotkanie wielkanocne członków Szansy i PZN
:: Ach te Baby
:: Udana wycieczka na koncert do filharmonii
:: Pomóż Mateuszowi!
ŁL


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: