REKLAMA:

Piknik Rodzinny – Paraolimpiada

społeczeństwo
22.06.2010 r., godz. 06.50
Piknik Rodzinny – Paraolimpiada
Zawody sportowe, gry, konkursu, zabawy i wspólne grillowanie – to wszystko czekało na uczestników pikniku rodzinnego – Paraolimpiady zorganizowanego przez Stowarzyszenie Szansa, wolontariuszy i OWR w minioną sobotę, 19 czerwca.

Ośrodek Wsparcia Rodziny „Caritas”, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Szkolny Klub Wolontariatu przy Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie w minioną sobotę, 19 czerwca 2010 wspólnie zorganizowały Piknik Rodzinny – Paraolimpiadę, na który zaproszone zostały rodziny, w których znajdują się osoby niepełnosprawne.

Piknik rodzinny odbył się przy budynku „Caritas” przy Alei Wojska Polskiego w Zambrowie. W czasie imprezy na uczestników czekały zawody sportowe, gry i konkursu oraz zabawy, w tym „mikrofon dla wszystkich”. Miłą niespodzianką był występ Kabaret „Szansik”, który funkcjonuje w strukturach Stowarzyszenia Szansa w Zambrowie.

Na zakończenie odbyło się wspólne grillowanie i poczęstunek słodyczami. Dzieci niepełnosprawne, razem ze swoimi pełnosprawnymi rówieśnikami oraz rodzinami miło spędziły sobotnie popołudnie.

Polecamy:
:: Rodzina bogata miłością
:: Z rewizytą w Zambrowie
:: Udany biwak rowerowy
:: Piknik sportowy w Akademii Malucha
:: Przekaż izbie historycznej stare przedmioty
:: Mieszkańcy Zambrowa mogą pomóc powodzianom
:: Z darem serca do Paproci Dużej i szpitala
:: Dzień Matki w OWR Caritas
GZ


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: