REKLAMA:

Konstrukcja stalowa głównej części hali przy ZSO już gotowa

inwestycje
28.12.2007 r., godz. 09.30
Stalolwa konstrukcja hali sportowej przy ZSO /Fot. 27.12.2007 r. Daniel Miedzik
Niespełna dwa tygodnie temu pisaliśmy o postępach na placu budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. Wówczas trwały przygotowania pod wykonania konstrukcji stalowej głównej części hali. Dziś zielona konstrukcja w całej okazałości zdradza przyszłe kształty budynku. Sprzyjająca aura pozwoliła „budowlańcom” na ustawienie stalowej konstrukcji przed nadejściem mrozów.

Aktualnie firma budująca halę, z powodu ochłodzenia, prace na placu budowy ograniczyła do spraw porządkowych. Jednocześnie trwają już prace związane z instalacją elektryczną i montażem okien PCV w części socjalnej hali oraz na łączniku ze szkołą.

Projekt budowy hali sportowej przy ZSO w Zambrowie obejmuje wykonanie hali o wymiarach 44,5m x 38m. Hala będzie przeznaczona do zajęć wychowania fizycznego, zajęć korekcyjnych oraz pozwoli na rozgrywanie zawodów sportowych oraz różnego rodzaju imprez o charakterze kulturalnym i oświatowym. Obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz łącznika ze szkołą, szatni i natrysków, w części socjalnej znajdą się pomieszczenia dla trenerów, salka korekcyjna. Hala będzie posiadała nowoczesny system wentylacji, nagłośnienie i tablicę świetlną. Rozgrywkom sportowym i innym imprezom będzie mogło się przyglądać 200 osób zajmujących miejsca siedzące na trybunach.

Polecamy:
:: Galeria Zdjęć - budowa hali sportowej przy ZSO
Daniel Miedzik, Grzegorz Zawistowski


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: