REKLAMA:

Najważniejsze, aby serce do Betlejem odnalazło drogę

świąteczne
24.12.2007 r., godz. 06.00
W czwartek, 20 grudnia, w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie odbyła się uroczysta Wieczerz Wigilijna. Tak, jak co roku, mieliśmy zaszczyt gościć Księży Biskupów – ks. Biskupa Stanisława Stefanka i ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego. Pamiętali o nas również przedstawiciele Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego – Pani Dyrektor Grażyna Sobecka i Pan Marek Adam Komorowski. Nigdy o nas nie zapomina Proboszcz parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnikia ks. Kanonik Marian Olszewski. Ten szczególny wieczór przeżywali razem z nami również ks. Jacek Kotowski, ks. Jarosław Olszewski, ks. Grzegorz Karwowski i ks. Michał Cherubin. W uroczystości wzięły udział także władze samorządowe – Starosta Zambrowski Stanisław Rykaczewski, Przewodniczący Rady Powiatu Józef Dąbrowski, Kierownik PCPR-u Jadwiga Krajewska, Wójt Gminy Zambrów Kazimierz Dmochwski, Wójt Gminy Nowe Piekuty Marek Kaczyński. Ponadto cieszyliśmy się obecnością Pana Sędziego Krzysztofa Rzodkiewicza, dr Teresy Eliasz, Pani Dyrektor SP Nr 3 Bożeny Przeździeckiej, w-ce Dyrektor Danuty Szlendak, opiekuna Samorządu SP3 Pani Emilii Bileckiej, Dyrektora SOS-W w Długoborzu Pana Jana Grzyb, Dyrektora Zakładu Mleczarskiego w Z-owie pana Przemysława Mikołajczyka, przedstawicieli Fundacji „Zdążyć z pomocą” – Marii Małeckiej – Rzodkiewicz i Małgorzaty Altewęgier oraz wielu zaprzyjaźnionych sponsorów.

Wielu gości, którzy nie mogli osobiście przybyć do nas w ten dzień przysłało serdeczne życzenia. Pan Starosta odczytał życzenia przysłane przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę. Ponadto poinformował gości o odznaczeniu za owocną i długoletnią pracę Pani Dyrektor Jadwigi Paździor przez Prezydenta. Pani Dyrektor otrzymała serdeczne podziękowania z okazji 40 – lecia pracy i życzenia jeszcze wielu sukcesów w dalszej pracy.

Wszyscy zebrani obejrzeli Jasełka w reżyserii Ewy Starczak i Agaty Bączyk pt. ”Najważniejsze, aby serce do Betlejem odnalazło drogę”. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim gościom, o czym świadczyły gromkie i długie brawa oraz słowa uznania z ust j.e. ks. Biskupa Stanisława Stefanka.

Dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, wizyta bogatego Mikołaja na zawsze zostaną w naszej pamięci.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za to,
że byli z nami w ten piękny wigilijny wieczór!
Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom,
którzy pamiętali i o naszym istnieniu i naszych potrzebach!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wszystkim Naszym Przyjaciołom
składamy najszczersze i najcieplejsze
życzenia Wesołych Świąt!!!
Dyrekcja i Społeczność Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: