REKLAMA:

Dzięki ofiarności mieszkańców wolontariusze przygotowali paczki dla potrzebujących

edukacja
22.12.2007 r., godz. 06.05
Już po raz kolejny wolontariusze z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie uczestniczyli w przedświątecznej zbiórce żywności na terenie większych sklepów naszego miasta. Dzięki bezinteresownemu wsparciu anonimowych darczyńców, wolontariusze przekażą świąteczne paczki potrzebującym rodzinom.

Przeprowadzenie tej charytatywnej akcji nie byłoby możliwe, gdyby nie życzliwość i wielka ofiarność mieszkańców Zambrowa i okolic, którym nie obce są słowa Sługi Bożego Jana Pawła II: "człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".

Wszystkim osobom dobrej woli, które w jakikolwiek sposób wsparły naszą przedświąteczną akcję składamy serdeczne podziękowanie.

Wolontariuszom - wspaniałym, młodym ludziom z Koła Wolontariatu przy ZSA w Zambrowie, dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas drugiemu człowiekowi.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok proszę przyjąć życzenia:
wiary w to, że czynienie dobra ma sens
nadziei, która budzi ludzkie serca z lęku i zagubienia
i miłości, tak wielkiej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
przy ZSA w Zambrowie
A. Kossakowska


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: