REKLAMA:

Udany start zambrowskich pływaków w finałach województwa

sport
16.04.2018 r., godz. 22.30
Licealiada Województwa Podlaskiego w pływaniu, 12.04.2018 r.
3. miejsce w stylu grzbietowym wywalczyła Julia Gałązka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie podczas Licealiady Województwa Podlaskiego w pływaniu, która odbyła się w miniony czwartek w Suwałkach.

Licealiada Województwa Podlaskiego w pływaniu odbyła się w czwartek, 12 kwietnia w Suwałkach. Do rywalizacji stanęła młodzież ponadgimnazjalna z całego naszego województwa. Powiat zambrowski reprezentowało 6 pływaków z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie – 3 dziewczyny i 3 chłopców.

Z zambrowskiej drużyny najlepiej popłynęła Julia Gałązka z I klasy LO. Zajęła ona III miejsce w stylu grzbietowym. Jej koleżanki - Aleksandra Gosk i Patrycja Zalewska przypłynęły kolejno na 10. i 11. miejscu tym samym stylem.

Wśród męskiej części naszej reprezentacji najlepiej poszło Arturowi Babisowi, który zajął 8. miejsce w stylu dowolnym. Dawid Trzeciak dopłynął na metę na 10. pozycji stylem klasycznym, zaś Jakub Okuła był 13. w stylu grzbietowym. Wszyscy zawodnicy startowali na dystansie 50 m.

Trenerką naszych pływaków jest Joanna Przychodzeń. Młodzież należy do Sekcji Pływackiej MTS Zambrów.

Zawodnikom i ich opiekunce serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości!


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: