REKLAMA:

„Policjant, który mi pomógł”

policja
16.04.2018 r., godz. 15.00
Znalazłeś się w trudnej sytuacji? Nie wiedziałeś gdzie szukać pomocy? Pomógł Ci policjant? Teraz możesz mu się odwdzięczyć zgłaszając go do ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł".

Konkurs „Policjant, który mi pomógł” trwa od 2008 roku. Obecnie organizowana jest już XI edycja. Kandydatów mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje.

Procedura zgłaszania policjantów do konkursu odbywa się przy pomocy formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja.

Celem konkursu jest promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie, podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym, a także zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.

Jeśli więc znalazłeś się w problemowej sytuacji, z której wybawił Cię policjant, zastanów się, czy nie warto odwdzięczyć mu się, zgłaszając tego funkcjonariusza do konkursu.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: