REKLAMA:

MP3 obchodziło swoje święto [foto+video]

edukacja
14.04.2018 r., godz. 23.00
MP3 obchodziło swoje święto
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zambrowie to kolejna placówka, która obchodziła swoje święto w Centrum Kultury.

Po Miejskim Przedszkolu Nr 1 i Nr 6, przyszła kolej na święto Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie. Impreza odbyła się dziś w wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury.

- „Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Świętujemy uśmiech dziecka i radość rodziców. W przyrodzie niecierpliwie wyczekiwane wiosenne przebudzenie, a dzieci są przecież jak wiosna, dają nam wszystkim radość i nadzieję. Taki będzie nasz występ – pełen wiosennych uśmiechów i wzruszeń.” - mówiła na wstępie uroczystości dyrektor MP3 Kazimiera Kropiewnicka.

Na scenie wystąpiły przed rodzicami, dziadkami i rodzeństwem wszystkie grupy wiekowe. Były krótkie przedstawienia, wiersze, piosenki, a także układy taneczne. Występom towarzyszyy kolorowe stroje maluchów. Mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. żabki, bociana, biedronki, pszczółki, zające, wiewórkę czy dzięcioła. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Na zakończenie wszystkie dzieci, wspólnie z publicznością, wzięły udział w zabawie tanecznej. Warto dodać, że każdej występującej na scenie grupie Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski wręczył prezent.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z dzisiejszej uroczystości.


ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: