REKLAMA:

Ruszają zapisy na półkolonie w „Trójcy”

zapowiedzi - repertuar
11.04.2018 r., godz. 09.20
Słoneczne dni przypominają o nadchodzących wakacjach. Jeżeli szukasz pomysłu na wolny czas od szkoły, sprawdź propozycję "Trójcy". Niebawem ruszają zapisy na półkolonie.

Już po raz jedenasty księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie organizują półkolonie. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w pierwszym tygodniu wakacji, tj. od 25 do 30 czerwca.

W programie codziennych spotkań czeka na dzieci wiele atrakcji, m.in. wesołe miasteczko, wspólne zabawy, czarodziej i wycieczka. Każdy będzie miał zapewniony ciepły posiłek. Oprócz cielesnych rozrywek znajdzie się również czas na rozwój duchowy uczestników wypoczynku podczas codziennej Eucharystii.

- „Półkolonie cieszą się wielką popularnością. Dlatego nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko. To czas kiedy dziecko może się bawić bezpiecznie, a Ty - rodzicu możesz spokojnie pracować. W tym roku moc atrakcji.” - informuje ks. Robert Czeladko.

Zapisy na półkolonie przyjmuje ks. Robert Czeladko w domu parafialnym w piątek, 20 kwietnia w godz. 12.00 – 17.00 oraz w sobotę, 21 kwietnia w godz. 9.00 – 12.00. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie od rodziców. Koszt uczestnictwa dziecka w półkoloniach wynosi 120 zł (płatne przy zapisach).

UWAGA: ilość miejsc jest ograniczona!

Ponadto przypominamy o trwających zapisach na wakacyjne wyjazdy przygotowane przez zambrowskie parafie:
:: pw. Trójcy Przenajświętszej - >>>TUTAJ<<<
:: pw. Ducha Świętego - >>>TUTAJ<<<
:: pw. św. Józefa Rzemieślnika - >>>TUTAJ<<<
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: