REKLAMA:

Na co dzień pomagają zwierzętom. Teraz sami potrzebują pomocy!

społeczeństwo
09.04.2018 r., godz. 18.40
Fundacja dla zwierząt "Jedno Serce Nie Da Rady" potrzebuje waszej pomocy. Nie będzie mogła bowiem działać, jeśli nie zbierze środków na opłacenie zaległości. Dług na ten moment wynosi ponad 2900 zł. Dlatego w Internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, która może okazać się dla fundacji ostatnią deską ratunku.

Od dłuższego czasu z finansami fundacji dla zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady” nie jest dobrze. Co jakiś dochodzą kolejne długi w lecznicach. Wystarczy jeden, dwa zwierzaki w cięższym stanie, wymagające zabiegu czy pobytu w szpitalu lecznicowym i już zaczynają się kłopoty z opłaceniem faktur za takie usługi. Mimo bazarków, zbiórek, brakuje pieniędzy. Fundacji nie udaje się odbić od dna, bo - jak tłumaczy - faktura goni fakturę.

- „Jest wiosna. Chcieliśmy skupić się na podstawowym działaniu, czyli kastracjach i sterylizacjach. Owszem, udało nam się teraz wysterylizować i wykastrować około 15 kotów wolnożyjących, ale to kropla w morzu potrzeb. Musieliśmy zaprzestać łapanek, bo nie mamy za co opłacić faktur. Za chwilę będzie wysyp kocich maluszków, zresztą szczeniąt również.” - informuje fundacja „Jedno Serce Nie Da Rady”. - „Działamy na maksa w Zambrowie. Stajemy na uszach i pomagamy, jednak ta pomoc niestety kosztuje. Bez pomocy dobrych ludzi nie podołamy.” - dodaje.

Chcąc ratować złą sytuację finansową fundacji „Jedno Serce Nie Da Rady”, w Internecie zainicjowano zbiórkę pieniędzy. Każdy, kto chciałby pomóc, wszelkie informacje dotyczące tej akcji znajdzie na stronie: ratujemyzwierzaki.pl.

Pomóżmy ratować zwierzęta!

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: