REKLAMA:

Zapraszamy do „Czwórki” na Dzień Otwarty

edukacja
09.04.2018 r., godz. 10.50
Już niedługo wakacje. Niektórzy cieszą się na ten czas, a innym sen z powiek spędza wybór szkoły na nowy rok. Dyrekcja zambrowskiej "Czwórki" pragnie pomóc rodzicom i dzieciom w podjęciu decyzji i zaprasza na Dzień Otwarty.

W imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie serdecznie zapraszamy wszystkich sześciolatków wraz z rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w środę, 11 kwietnia o godz. 17:00.

Odwiedzający placówkę zapoznają się z ofertą edukacyjną. Będą mieli okazję obejrzeć sale dydaktyczne, halę i salę gimnastyczną, boisko „Orlik” i plac zabaw. Ponadto zwiedzą bogato wyposażoną bibliotekę szkolną, świetlicę i stołówkę.

Poza tym zaplanowano program artystyczny w wykonaniu najmłodszych uczniów zambrowskiej „Czwórki”. Organizatorzy proponują również przedszkolakom aktywny udział w grach i zabawach sportowych.

W imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 zapraszamy rodziców i przedszkolaków, którzy w tym roku szkolnym pójdą do klasy I na Dzień Otwarty.Dzień Otwarty
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Wł. Broniewskiego w Zambrowie

ul. M. Konopnickiej 13
środa, 11 kwietnia
godz. 17.00
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: