REKLAMA:

Maleńczuk zagrał dla zambrowskiej publiczności [foto]

kultura
08.04.2018 r., godz. 21.20
Maciej Maleńczuk wystąpił w Zambrowie, 08.04.2018 r.
Zambrów gościł dzisiaj niezwykłego artystę. Maleńczuk zabrał publiczność w podróż do swojej przeszłości muzycznej i osobistej.

Maciej Maleńczuk wystąpił dzisiaj na scenie zambrowskiego Centrum Kultury. Wydarzenie to przyciągnęło liczne grono wielbicieli z Zambrowa i okolic.

Podczas koncertu fani mogli posłuchać starszych utworów artysty, jak i najnowszych kawałków. Maleńczuk zabrał publiczność w podróż do swojej przeszłości muzycznej i osobistej. Między piosenkami opowiadał o swoim życiu, wydarzeniach, które kształtowały jego osobowość i brzmienie. Przypomniał historię, która wykreowała jego artystyczną postać, począwszy od grania na ulicach Krakowa do dzisiejszych dźwięków. Wrażenie robiły również bezkompromisowe, ale i nasiąknięte wrażliwością, teksty.

- „Nie sądziłam, że występy Pana Maleńczuka są takie ciekawe. Lubię go słuchać zwłaszcza wieczorami przy lampce wina, jego barwa głosu uspokaja mnie. To, co usłyszałam i zobaczyłam dzisiaj, bardzo mi się podobało, szczególnie teksty piosenek – takie proste i dobitne. Cieszę się, że mogłam tu być.” – powiedziała nam jedna z uczestniczek koncertu.

Każda piosenka była nagradzana głośnymi brawami, a opowiadane historie wywoływały czasem uśmiechy, czasem zdziwienie na twarzach publiczności. Na pewno był to mile spędzony niedzielny wieczór.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: