REKLAMA:

Święto Akademii Malucha [foto +video]

edukacja
08.04.2018 r., godz. 12.30
Święto Akademii Malucha, 08.04.2018 r.
Miejskie Przedszkole Nr 1 Akademia Malucha w Zambrowie obchodziło wczoraj swoje święto. Na scenie Centrum Kultury dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały. Do występów zaangażowani zostali także tatusiowie.

Przez świat Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie przeprowadzili zebranych gości reporterzy ogólnopolskiej stacji „Radosne dzieciństwo” z jednej z grup Akademii Malucha. Publiczność usłyszała wesołe piosenki o przedszkolu, z których można było się dowiedzieć, dlaczego dzieci lubią chodzić do Akademii, jak dobrze się tam czują i chętnie codziennie przychodzą. Tam mają przyjaciół, poznają świat, uczą się śpiewać, tańczyć i odróżniać kolory. W Akademii dowiadują się, jak zdrowo się odżywiać i jak ważne jest uprawianie sportu.

Podczas wczorajszej uroczystości dzieci śpiewały, recytowały i tańczyły. Piękne stroje, kolorowe dekoracje i pomysłowa choreografia zachwycały zgromadzonych rodziców, dziadków i innych zaproszonych gości. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Do tańca zaangażowani zostali również tatusiowie, którzy przy dźwiękach romantycznego utworu Eda Sheerana „Perfect” porwali w objęcia swoje córeczki. Panie z Akademii Malucha, z panią dyrektor na czele, także pokazały, że umieją się bawić i że nie straszna im trema przed liczną publicznością.

Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę o ukochanym mieście Zambrowie, a burmistrz Kazimierz Dąbrowski wręczył prezent każdej grupie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z wczorajszej uroczystości.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: