REKLAMA:

Ponad 1500 osób wzięło udział w ankiecie. Pięć z nich zgarnęło vouchery do Orlenu!

artykuł sponsorowany
06.04.2018 r., godz. 19.55
Ponad 1500 osób z Zambrowa i okolic wypowiedziało się w ankiecie na temat swoich preferencji zakupowych i smakowych. Pięć z nich zgarnęło vouchery do Orlenu o wartości 100 zł każdy! Sprawdziłeś swojego maila? Może to właśnie TY jesteś w gronie szczęśliwców?

Prawie miesiąc temu zapytaliśmy o wasze preferencje zakupowe i smakowe. Wiadomo, że zambrowianie lubią jeździć na zakupy do innych miast i nie ograniczają się tylko do lokalnych sklepów. Zastanawialiśmy się, czego brakuje zambrowskim sklepom, czy są marki, o których marzycie, aby pojawiły się w naszym mieście?

Zaangażowanie mieszkańców Zambrowa i okolic przerosło nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy wszystkim za poświęcony nam czas. Ponad 1500 osób wzięło udział w przygotowanej przez nas ankiecie. Pięć z nich wygrało vouchery do Orlenu o wartości 100 zł każdy!

A oto imiona czwórki zwycięzców:
- Iza,
- Mariusz,
- Elżbieta,
- Adam.

Piąta osoba jeszcze się nie zgłosiła po nagrodę. Sprawdź swojego maila! Może to właśnie TY jesteś w gronie szczęśliwców!

Wielu z was zapewne zastanawia się, co powstanie w Zambrowie - jakie nowe marki, drogerie czy restauracje…
Już niebawem sami zobaczycie!


Redakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam.
 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: