REKLAMA:

Dziś FC Zambrów zagra decydujący mecz o awans do I ligi. Zapraszamy kibiców!

zapowiedzi - repertuar
05.04.2018 r., godz. 15.15
Futsal Club Zambrów w rewanżowym meczu barażowym o awans do I ligi futsalu podejmie Konie Mechaniczne Zgierz. Mecz odbędzie się już dziś w hali MG1. Początek o godzinie 19:30. Przyjdź i wspomóż zambrowski zespół w osiągnięciu upragnionego awansu do I ligi. Wstęp wolny!

Drużyna Futsal Club Zambrów w podlaskiej grupie II Polskiej Ligi Futsalowej spisała się rewelacyjnie. Wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce w tabeli, w dodatku debiutując w tych rozgrywkach. Dzięki temu zagwarantowała sobie prawo gry w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Chcąc awansować do I ligi zambrowski zespół musi w dwumeczu pokonać ekipę Konie Mechaniczne Zgierz. Niestety w pierwszym spotkaniu, które odbyło się tydzień temu w Zgierzu, zambrowianie ulegli rywalowi 4:12.

Dziś, w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbędzie się mecz rewanżowy, który zadecyduje, która z drużyn zapewni sobie awans do I ligi futsalu. Biorąc pod uwagę wynik pierwszego spotkania przed ekipą FC Zambrów jest bardzo trudne zadanie. W takich sytuacjach niezwykle ważne jest wsparcie kibiców. Dlatego zachęcamy wszystkich do przyjścia do hali MG1 i wspierania dopingiem zambrowski klub.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Mecz o awans do I ligi
Futsal Club Zambrów – Konie Mechaniczne Zgierz


czwartek, 5 kwietnia 2018 roku, godzina 19:30
hala sportowa Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie
ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: