REKLAMA:

Powiatowe Igrzyska w drużynowych biegach przełajowych rozstrzygnięte [foto]

sport
29.03.2018 r., godz. 09.20
Dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych z terenu powiatu zambrowskiego rywalizowali w drużynowych biegach przełajowych. Najlepsze zespoły awansowały do Finału Grupy Zachodniej.

W minioną sobotę, 24 marca na trasach biegowych w Porytem Jabłoni odbyły się dwie imprezy sportowe: Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, zaś współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie. Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Morysewicz.

Drużyny, które w kategorii dziewcząt i chłopców zajęły 1-3 miejsce otrzymały puchary. Biegacze, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli 1-3 miejsca otrzymali medale. Szkoły, które zajęły 1-3 miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do Finału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się 7 kwietnia 2018 roku w Rybakach koło Miastkowa.

Warto dodać, że do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłoszone zostały drużyny dziewcząt i chłopców z Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Zespoły te bez udziału w zawodach powiatowych uzyskały awans do Finału Grupy Zachodniej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowanie Urzędowi Gminy w Zambrowie za udostępnienie tras biegowych do rozegrania zawodów, Markowi Pietranik, Alicji Morysewicz i Krzysztofowi Morysewicz za organizację zawodów, opiekunom drużyn za sprawne przeprowadzenie drużynowych biegów przełajowych oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie pucharów i medali.

Poniżej klasyfikacje końcowe w danych kategoriach:

Klasyfikacja drużynowa - Powiatowe Igrzyska Dzieci

Dziewczęta
1. SP4 Zambrów - 706 pkt.
2. SP5 Zambrów - 601 pkt.
3. SP Stare Zakrzewo - 561 pkt.
4. SP Wiśniewo - 532 pkt.
5. SP3 Zambrów - 519 pkt.
6. SP Rutki-Kossaki - 310 pkt.
7. SP Osowiec - 205 pkt.

Chłopcy
1. SP4 Zambrów - 675 pkt.
2. SP Wiśniewo - 569 pkt.
3. SP3 Zambrów - 541 pkt.
4. SP5 Zambrów - 517 pkt.
5. SP Stare Zakrzewo - 369 pkt.
6. SP Rutki-Kossaki - 364 pkt.
7. SP Osowiec - 189 pkt.
8. SP Stary Laskowiec - 48 pkt.

Klasyfikacja indywidualna - Powiatowe Igrzyska Dzieci

Dziewczęta 2007 i młodsze 600m
1. Jastrzębska Kamila - SP5 Zambrów
2. Zakrzewska Klaudia - SP4 Zambrów
3. Sienicka Aleksandra - SP Osowiec
4. Ziemak Aleksandra - SP Rutki-Kossaki
pk Makowska Oliwia - SP4 Zambrów
5. Flery Oliwia - SP4 Zambrów
pk Konopka Natalia - SP4 Zambrów
6. Łapińska Oliwia - SP4 Zambrów
7. Dębnicka Anna - SP4 Zambrów
8. Jastrzębska Martyna - SP Osowiec
9. Meller Patrycja - SP5 Zambrów
10. Mężyńska Martyna - SP Wiśniewo
11. Ostrowska Aleksandra - SP3 Zambrów
12. Dąbrowska Wiktoria - SP Stare Zakrzewo
13. Kaczyńska Maja - SP5 Zambrów
14. Jastrzębska Aleksandra - SP Stare Zakrzewo
15. Kobrzeniecka Wiktoria - SP Osowiec
16. Motylińska Carolin - SP Stare Zakrzewo
pk Wiącek Ewelina - SP3 Zambrów
17. Piszczatowska Julia - SP Rutki-Kossaki
18. Gutowska Justyna - SP Rutki-Kossaki
19. Wyszyńska Aleksandra - SP Osowiec
pk Wołowicz Julia - SP4 Zambrów
pk Szeligowska Zuzanna - SP Wiśniewo
20. Wierciszewska Julia - SP Wiśniewo
21. Kijek Wiktoria - SP3 Zambrów
22. Kulesza Anna - SP Wiśniewo
23. Kruszewska Wiktoria - SP Wiśniewo
pk Gosk Oliwia - SP Wiśniewo
24. Chojnowska Weronika - SP5 Zambrów
25. Pietrzak Julita - SP Stare Zakrzewo
26. Tarnowska Maja - SP3 Zambrów
27. Grosfeld Kinga - SP3 Zambrów
pk Kumycz Małgorzata - SP3 Zambrów

Dziewczęta 2006r. 700m
1. Wądołowska Maja - SP4 Zambrów
2. Stańczyk Julia - SP5 Zambrów
3. Bojko Martyna - SP Rutki-Kossaki
4. Piwowarska Maja - SP5 Zambrów
5. Stańczyk Oliwia - SP5 Zambrów
6. Skawska Julia - SP3 Zambrów
7. Jastrzębska Kamila - SP Stare Zakrzewo
8. Kulesza Maria - SP4 Zambrów
9. Zakrzewska Joanna - SP4 Zambrów
10. Danowska Oliwia - SP Wiśniewo
11. Świętkowska Wiktoria - SP Rutki-Kossaki
12. Wiśniewska Ewelina - SP Rutki-Kossaki
13. Głębocka Oliwia - SP Stare Zakrzewo
14. Dmochowska Dominika - SP4 Zambrów
pk Plona Maja - SP4 Zambrów
15. Baczewska Aleksandra - SP Stare Zakrzewo
16. Kotowska Nikola - SP3 Zambrów
17. Bączyk Emilia - SP Wiśniewo
18. Sokołowska Magdalena - SP3 Zambrów
19. Gołaszewska Daria - SP3 Zambrów
20. Grzymała Maja - SP Stare Zakrzewo
21. Jałbrzykowska Justyna - SP Wiśniewo
pkŁada Katarzyna - SP Stare Zakrzewo


Dziewczęta 2005r. 800m
1. Dębek Anna - SP4 Zambrów
2. Łada Natalia - SP Wiśniewo
3. Olszewska Weronika - SP Wiśniewo
4. Olszewska Aleksandra - SP4 Zambrów
5. Michalska Julia - SP4 Zambrów
6. Zawistowska Julia - SP5 Zambrów
7. Grzymała Marta - SP Stare Zakrzewo
8. Strzeszewska Karolina - SP Stare Zakrzewo
9. Czajkowska Lidia - SP4 Zambrów
10. Kossakowska Karolina - SP5 Zambrów
11. Jastrzębska Amelia - SP5 Zambrów
12. Pęska Julia - SP Wiśniewo
pk Kiczko Aleksandra - SP4 Zambrów
13. Konopko Aleksandra - SP3 Zambrów
14. Kolasa Julia - SP5 Zambrów
15. Kulesza Magdalena - SP Wiśniewo
16. Modzelewska Martyna - SP Stare Zakrzewo
pk Świderska Julia - SP Wiśniewo
17. Modzelewska Paulina - SP3 Zambrów
18. Ogonowska Angelika - SP Stare Zakrzewo
19. Rygacka Oliwia - SP3 Zambrów
20. Podsiad Aleksandra - SP3 Zambrów

Klasyfikacja indywidualna chłopców - Powiatowe Igrzyska Dzieci

Chłopcy 2007r. i młodsi 600m
1. Dębek Michał - SP4 Zambrów
2. Zieliński Kacper - SP3 Zambrów
3. Dudaryk Wiktor - SP4 Zambrów
4. Niewiadomski Oliwier - SP5 Zambrów
5. Karwowski Oskar - SP4 Zambrów
6. Konopka Bartosz - SP Wiśniewo
7. Stańczyk Piotr - SP5 Zambrów
8. Wiśniewski Mateusz - SP Wiśniewo
9. Gołaszewski Adrian - SP4 Zambrów
10. Dmochowski Maciej - SP5 Zambrów
11. Modzelewski Kacper - SP Stare Zakrzewo
12. Nowacki Damian - SP3 Zambrów
13. Gołaszewski Michał - SP Stary Laskowiec
14. Bogucki Antoni - SP5 Zambrów
15. Rakowski Paweł - SP Stare Zakrzewo
pk Zaremba Michał - SP Wiśniewo
16. Olszewski Piotr - SP Wiśniewo
17. Szabłowski Jakub - SP Stare Zakrzewo
18. Tyszka Wiktor - SP Wiśniewo
19. Targoński Michał - SP Rutki-Kossaki
20. Grzymała Maciej - SP Stare Zakrzewo
21. Godlewski Paweł - SP Rutki-Kossaki
22. Pietruczak Igor - SP Rutki-Kossaki
23. Kuczewski Szymon - SP3 Zambrów

Chłopcy 2006r. 700m
1. Ołdakowski Jakub - SP4 Zambrów
2. Modzelewski Maciej - SP4 Zambrów
3. Potęga Kamil - SP3 Zambrów
4. Żukowski Sebastian - SP Rutki-Kossaki
5. Grochowski Krystian - SP5 Zambrów
6. Sienicki Oliwier - SP3 Zambrów
7. Jaworowski Piotr - SP Osowiec
8. Załuska Kacper - SP Osowiec
9. Frąckiel Bartosz - SP5 Zambrów
10. Owsianka Damian - SP4 Zambrów
11. Targoński Blażej - SP Rutki-Kossaki
12. Mioduszewski Kacper - SP5 Zambrów
13. Chojnowski Norbert - SP5 Zambrów
14. Konopka Mateusz - SP Wiśniewo
15. Świderski Aleksander - SP Wiśniewo
16. Perkowski Jakub - SP Rutki-Kossaki
17. Ołdakowski Patryk - SP Wiśniewo
pk Popławski Jacek - SP3 Zambrów
18. Rogowski Konrad - SP Stare Zakrzewo
19. Dmochowski Paweł - SP Osowiec
20. Gołaszewski Dominik - SP Rutki-Kossaki
21. Kalinowski Hubert - SP Osowiec
22. Zalewski Dawid - SP Stare Zakrzewo
23. Chuminicki Kacper - SP3 Zambrów
24. Sokołowski Oskar - SP3 Zambrów
25. Olszewski Krzysztof - SP Wiśniewo

Chłopcy 2005r. 800m
1. Kulesza Matusz - SP3 Zambrów
2. Witkowski Bartosz - SP4 Zambrów
3. Wnorowski Krzysztof - SP3 Zambrów
4. Romanowski Bartosz - SP4 Zambrów
5. Rogowski Krystian - SP Stare Zakrzewo
6. Zaremba Przemysław - SP Wiśniewo
7. Leśniewski Bartosz - SP Wiśniewo
8. Arcichowski Amadeusz - SP4 Zambrów
9. Kozłowski Olaf - SP3 Zambrów
10. Bogucki Jan - SP5 Zambrów
11. Nagórka Szymon - SP4 Zambrów
12. Murawski Adam - SP Stare Zakrzewo
13. Kontecki Dawid - SP5 Zambrów
14. Piszczatowski Kacper - SP Rutki-Kossaki
15. Biały Paweł - SP Wiśniewo
16. Jarocki Mikołaj - SP Wiśniewo


Klasyfikacja drużynowa - Igrzyska Powiatowe Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta 2004 r. i młodsze
1. SP Wiśniewo - 263 pkt.
2. SP4 Zambrów - 219 pkt.
3. SP Rutki-Kossaki - 201 pkt.
4. SP3 Zambrów - 147 pkt.

Chłopcy 2004 r. i młodsi 1.5 km
1. SP4 Zambrów - 259 pkt.
2. SP3 Zambrów - 211 pkt.
3. SP5 Zambrów - 203 pkt.
4. SP Wiśniewo - 157 pkt.

Klasyfikacja indywidualna - Igrzyska Powiatowe Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta 2004 r. i młodsze 1km
1. Łada Gabriela - SP Wiśniewo
2. Kotowska Weronika - SP Wiśniewo
3. Lubiejewska Justyna - SP Wiśniewo
4. Bodzianowska Natalia - SP4 Zambrów
5. Łuniewska Gabriela - SP Rutki-Kossaki
6. Lubiejewska Anna - SP Wiśniewo
pk Grochowska Zuzanna - SP4 Zambrów
7. Grabowska Aleksandra - SP4 Zambrów
8. Miros Natalia - SP4 Zambrów
pk Laska Wiktoria - SP4 Zambrów
pk Tabędzka Karolina - SP Wiśniewo
9. Gosiewska Alicja - SP4 Zambrów
pk Godlewska Aleksandra - SP4 Zambrów
10. Endzel Dagmara Joanna - SP3 Zambrów
11. Zysik Wiktoria - SP3 Zambrów
12. Banach Olga - SP Rutki-Kossaki
13. Rakowska Zofia - SP Rutki-Kossaki
14. Kalinowska Kinga - SP Rutki-Kossaki
15. Woźniak Natalia - SP3 Zambrów

Dziewczęta 2003 r. i 2002 r. 1 km
Do zawodów zostały zgłoszone drużyny z Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie, które bez udziału w zawodach powiatowych uzyskały awans do Finału Grupy Zachodniej.

Chłopcy 2004 r. i młodsi 1.5 km
1. Plona Marcel - SP4 Zambrów
2. Czartoszewski Patryk - SP4 Zambrów
3. Jary Oliwier - SP3 Zambrów
4. Rogaczewski Jakub - SP4 Zambrów
5. Wiśniewski Marcin - SP Wiśniewo
6. Ostasiewicz Szymon - SP4 Zambrów
pk Kaczyński Eryk - SP4 Zambrów
pk Śledziewski Bartosz - SP4 Zambrów
7. Potęga Kacper - SP3 Zambrów
pk Woroszyło Szymon - SP4 Zambrów
8. Pisański Mateusz - SP5 Zambrów
9. Pisański Marcin - SP5 Zambrów
10. Łada Adam - SP Wiśniewo
11. Zienkiewicz Kacper - SP5 Zambrów
12. Mężyński Jakub - SP Wiśniewo
13. Kołomyjski Jakub - SP5 Zambrów
14. Laszczkowski Dominik - SP3 Zambrów
pk Koliński Michał - SP3 Zambrów
15. Olszewski Marcin - SP3 Zambrów

Chłopcy 2003 r. i 2002 r. 1.5 km
Do zawodów zostały zgłoszone drużyny z Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie, które bez udziału w zawodach powiatowych uzyskały awans do Finału Grupy Zachodniej.

BD






 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: