REKLAMA:

Młodzież z ZSO z wizytą w Londynie

edukacja
28.03.2018 r., godz. 19.30
Młodzież z ZSO z wizytą w Londynie
Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie wróciła z wyjazdu do Anglii. Odbył się on w ramach projektu zorganizowanego przez Fundację Język i Nauka. Wyjazd był okazją nie tylko do podszlifowania języka angielskiego, ale też odwiedzenia najciekawszych zabytków i miejsc w Londynie.

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie powrócili w miniony poniedziałek, 26 marca z Anglii. Młodzież uczestniczyła tam w projekcie językowym zorganizowanym przez Fundację Język i Nauka. W Londynie wykonywali zadania związane z realizowanym projektem.

Ich przygoda z językiem zaczęła się w Canterbury od wywiadów z mieszkańcami tej podlondyńskiej miejscowości. Uczniowie mieli również okazję spotkać się z rówieśnikami w angielskiej szkole „Bsix”, gdzie uczy się kilkoro Polaków.

Realizując wspomniany projekt młodzież miała okazję zobaczyć najciekawsze zabytki Londynu, m.in. Big Ben, Westminster Abbey, czy Tower Bridge. Odwiedzili też najbardziej rozpoznawalne miejsca, takie jak: Hyde Park, Oxford Street, Greenwich, Downing Street, St. Kathrine Docks i najbardziej renomowane muzea, np. Morskie Muzeum, National Gallery, Science Museum, British Museum, Natural History Museum, Madame Tussauds (Muzeum Figur Woskowych). Ponadto mogli podziwiać Londyn z góry z koła widokowego „London Eye”, z poziomu rzeki Tamizy i z okien autobusu.

Wszyscy wrócili bogatsi o wiedzę, doświadczenia i różnorodne doznania, również dzięki temu, że mieszkali u rodzin angielskich. Do artykułu dołączamy zdjęcia z wyjazdu uczniów ZSO do Anglii.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: