REKLAMA:

Tu możesz podglądać bociany - VIDEO NA ŻYWO

nowości na Portalu
30.03.2018 r., godz. 09.40
Ciekawi Cię przyroda? Lubisz podglądać zwierzęta w ich naturalnym środowisku? Jeśli tak, to koniecznie wejdź na nasz kanał Youtube. Tam każdy będzie miał okazję zobaczyć na żywo, jak zachowują się bociany w swoim gnieździe.

Kiedyś przyrodę podglądało się po prostu bezpośrednio  - wymagało to jednak cierpliwości i sporej znajomości zwyczajów zwierząt. Dla tych mniej cierpliwych uruchomiliśmy transmisję z bocianiego gniazda. Wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i szybkiemu internetowi firmy ArcyNET.pl w Zambrowie. To, co rejestruje kamera, można już oglądać on-linie 24 godziny na dobę na naszym kanale Youtube.

Kamera rejestrująca obraz wysokiej rozdzielczości skierowana jest dokładnie na gniazdo, które stoi na wysokim słupie w jednej z podzambrowskich wiosek. Aktualnie jest jeszcze puste, jednak w każdej chwili można spodziewać się przylotu „lokatorów”. Wówczas internauci będą mogli obserwować, jak bociany karmią młode czy uczą je latać. Duży zoom kamery może pozwolić nawet zaobserwować moment, w którym będą pękały skorupki bocianich jajek. To wszystko, jak na filmie przyrodniczym!

Czekamy zatem na przylot pierwszego bociana do gniazda w Starych Wądołkach i jednocześnie zachęcamy miłośników ptaków do jego podglądania. Mamy nadzieję, że bociany wybaczą nam naszą ludzką ciekawość.


ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: