REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
28.03.2018 r., godz. 09.45
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni. Przypominamy również o trwających zapisach na wakacyjne wyjazdy oraz imprezy sportowe.

WYDARZENIA SPORTOWE


Trwają zapisy
na IV Zambrowski Bieg Uliczny, który odbędzie się 1 maja na Stadionie Miejskim w Zambrowie. W programie przewidziano biegi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Osoby od 16. roku życia mogą startować na dystansach 5 i 10 km. Więcej szczegółów >>>TUTAJ<<<.

***

Trwają zapisy
na czerwcowy Maraton Szosowy skierowany do wszystkich miłośników rowerów. Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.sporteam.zambrow.pl i dokonać opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. Więcej informacji
>>>TUTAJ<<<


POZOSTAŁE WYDARZENIA


2 kwietnia (poniedziałek)
Marsz Światła w 13. rocznicę śmierci świętego Jana Pawła II połączony z Marszem Życia. Początek o godz. 21:00 na parkingu przy Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<.

***

4 kwietnia (środa)
 Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.

***

Trwają zapisy
 na wakacyjne wyjazdy przygotowane przez zambrowskie parafie:
:: pw. Trójcy Przenajświętszej - >>>TUTAJ<<<
:: pw. Ducha Świętego - >>>TUTAJ<<<
:: pw. św. Józefa Rzemieślnika - >>>TUTAJ<<<

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: