REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Sokół Ostróda [video]

sport
27.03.2018 r., godz. 14.30
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Sokół Ostróda, który zakończył się porażką biało-niebieskich 1:4.

W minioną sobotę na boisku bocznym stadionu miejskiego przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie Olimpia podejmowała Sokoła Ostródę w ramach 20. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 1:4. Honorową bramkę dla Olimpii w tym spotkaniu zdobył nowy nabytek w zambrowskiej ekipie i zarazem były gracz klubu z Ostródy – Kamil Zalewski. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: 5 bramek i porażka Olimpii z Sokołem Ostróda [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda. Zapraszamy do oglądania.


Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 20. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Sokołem Ostróda.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: