REKLAMA:

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zambrowie

straż
27.03.2018 r., godz. 11.55
Mł. bryg. mgr inż. Adam Wysmułek został powołany wczoraj na Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Zambrowie. Funkcję tę pełnił wcześniej st. bryg. Mirosław Jasionowski, który 23 lutego przeszedł na emeryturę.

Mł. bryg. mgr inż. Adam Wysmułek został powołany wczoraj, 26 marca, podczas spotkania wielkanocnego służb mundurowych województwa podlaskiego, na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Wcześniej funkcję tę pełnił st. bryg. Mirosław Jasionowski, który 23 lutego przeszedł na emeryturę .

Mł. bryg. Adam Wysmułek swoją służbę w straży rozpoczął w 1990 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu, po jej ukończeniu w 1992 roku rozpoczął służbę w Jednostce Wojskowej nr 3466 w Czerwonym Borze na stanowisku dowódcy plutonu przeciwpożarowego, a następnie szefa kompani przeciwpożarowej. W roku 2003 po likwidacji Jednostki Wojskowej rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie gdzie odpowiedzialny był za prowadzenie czynności kontrolno-rozpoznawczych, interpretację przepisów prawa w stosunku do obiektów oraz Bezpieczeństwo i Higienę Pracy.

Podczas swojej długoletniej służby odznaczony został:
Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę
Brązowym Medalem „Siły zbrojne w służbie ojczyzny”
Brązowym Medalem „ Za zasługi dla obronności kraju”
Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”-
Honorową Odznaką „Za Zasługi dla Budownictwa”
Złotym Medalem „ Za zasługi dla Pożarnictwa”
Brązową Odznaką Honorową- Podlaski Krzyż Floriański
Odznaką „Strażak Wzorowy”
Dyplomem Komendanta Głównego


RN






 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: