REKLAMA:

Uczeń „Siwej” laureatem wojewódzkiego konkursu [foto]

edukacja
27.03.2018 r., godz. 11.40
Adam Sasinowski z IV klasy Technikum Rolniczego Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości wygrał Wojewódzki Konkurs „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”.

Wojewódzki Konkurs „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” odbył się 20 marca w Zespole Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku.

W etapie wojewódzkim wzięło udział 18 uczniów klas maturalnych techników rolniczych z terenu województwa podlaskiego, którzy zdobyli największą ilość punktów w jesiennych eliminacjach szkolnych. Finaliści odpowiadali na 40 pytań testowych i jedno pytanie opisowe. Wszystkie dotyczyły zagadnień bezpieczeństwa przy pracy rolniczej i działalności KRUS.

Po sprawdzeniu testów okazało się, że pierwsze miejsce w konkursie zajął maturzysta Technikum Rolniczego Zespołu Szkół Agroprzedsiebiorczości w Zambrowie – Adam Sasinowski.

Adamowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce, a przede wszystkim powodzenia na zbliżającej się maturze!


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: