REKLAMA:

Kiermasz ozdób wielkanocnych zakończony sukcesem [foto]

społeczeństwo
26.03.2018 r., godz. 10.50
Ponad 700 zł udało się zebrać Ośrodkowi Wsparcia Rodziny "Caritas" podczas tegorocznego kiermaszu ozdób wielkanocnych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na organizację zajęć dla dzieci w czasie najbliższych wakacji.

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi Ośrodek Wsparcia Rodziny „Caritas” przeprowadził kiermasz ozdób świątecznych. Własnoręcznie wykonane ozdoby można było nabyć w niedzielę, 18 marca w parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie oraz w minioną niedzielę, 25 marca przed budynkiem OWR w Zambrowie.

Podczas kiermaszu mieszkańcy Zambrowa i okolic mieli możliwość zakupu własnoręcznie wykonanych ozdób, tj. stroików, pisanek, świeczek, odlewów gipsowych o tematyce wielkanocnej. Autorami prac były zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe do Ośrodka. 

Jak informuje Barbara Reinke z Ośrodka Wsparcia Rodziny, tegoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie przez dwa dni udało się uzbierać ponad 700 zł. Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na zajęcia dla dzieci w czasie najbliższych wakacji.

Za pośrednictwem naszego Portalu Barbara Reinke z OWR „Caritas” serdecznie dziękuje mieszkańcom naszego miasta za tak liczny udział w tegorocznym kiermaszu wielkanocnym.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: