REKLAMA:

MP6 obchodziło swoje święto [foto+video]

wiadomości lokalne
25.03.2018 r., godz. 09.30
Święto Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie, 24.03.2018 r.
Miejskie Przedszkole Nr 6 w Zambrowie miało wczoraj swoje święto. Licznie zgromadzona publiczność, którą stanowili głównie rodzice i dziadkowie przedszkolaków, oglądała występy m.in. smerfów, kowboi, rockandrollowców i minionków.

- „Istniejemy dla dzieci i dzięki dzieciom. Toteż Dzień Przedszkola dedykuję wszystkim przedszkolakom naszym. (…) Dziękuję za zaangażowanie i pasję nauczycielom, którzy dbają o to, aby przedszkole było miejscem bezpiecznym, przytulnym i stymulującym rozwój dzieci. Dziękuję również rodzicom za zaufanie, za dołączanie do naszych inicjatyw, wspieranie naszych działań. Dobrze mieć takiego sojusznika. Oczywiście dziękuję również przedszkolakom za to, że jesteście dziećmi, zarażacie nas ciekawością, pasją poznawania świata, radością. Pękamy z dumy, kiedy widzimy, jak się zmieniacie, dorastacie, nabywacie nowych umiejętności. Nie przestajecie nas zadziwiać swoją pomysłowością, kreatywnością, otwartością. I niech tak będzie przez następne lata!” – tymi słowami dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie Elżbieta Bieńkowska przywitała wczoraj licznie zgromadzoną w Centrum Kultury publiczność.

Podczas Święta Miejskiego Przedszkola Nr 6 na dużej scenie widowiskowo - kinowej wystąpiły dzieci ze wszystkich grup. Rodzice i dziadkowie przedszkolaków podziwiali występy m.in. smerfów, kowboi, rockandrollowców i minionków. Piękne piosenki, skoczne tańce i recytacje wierszyków wywoływały gromkie brawa oraz uśmiechy na twarzach publiczności.

To był bardzo miło spędzony czas, wszyscy świetnie się bawili.

Warto dodać, że każdej występującej na scenie grupie Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski wręczył prezent.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: