REKLAMA:

Młodzi rolnicy z „Siwej” na targach AGROTECH Kielce [foto]

edukacja
22.03.2018 r., godz. 17.10
Uczniowie klas rolniczych z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości wzięli udział w największych targach rolniczych w Polsce - AGROTECH Kielce 2018.

XXIV Międzynarodowe Targi Techniki AGROTECH odbyły się w dniach 16-18 marca w Kielcach. Obecnie są to największe targi, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowane w Polsce w halach wystawienniczych. W imprezie wzięli udział uczniowie Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie.

Młodzi rolnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami technologii rolniczej: maszynami rolniczymi oraz narzędziami i urządzeniami do produkcji roślinnej i zwierzęcej. Ponadto uczniowie „Siwej” poznali środki do produkcji rolniczej, tj.: nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe.

- „Wyjazd dla uczniów ZSA był doskonałą lekcją o nowościach i ciekawostkach rolniczych, a także praktyką, gdyż u niektórych wystawców można było sprawdzić, jak działają oprogramowania maszyn” - podsumowuje Marta Dybowska, pedagog Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości.
BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: