REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
21.03.2018 r., godz. 21.00
Zbiórki krwi, mecz piłkarski, a także święto Miejskiego Przedszkola Nr 6. Te wydarzenia czekają na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


24 marca (sobota)
Święto Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. Podczas uroczystości, na scenie sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie, zaprezentują się poszczególne grupy w przygotowanych programach artystycznych. Początek o godz. 16:00.

WYDARZENIA SPORTOWE


24 marca (sobota)
w swoim drugim meczu w rundzie wiosennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Sokołem Ostródą. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na boisku bocznym stadionu miejskiego przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (emeryci i renciści) będą do nabycia w kasie, usytuowanej przy wejściu do hali MG1. Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród. 

***


25 marca (niedziela)
Crossfit Challenge organizowany przez Zambrowski Klub Karate Kyokushin. Do startu dopuszczeni będą zawodnicy powyżej 16. roku życia, posiadający strój sportowy, obuwie sportowe, matę do ćwiczeń i ręcznik.Zapisy prowadzone są wyłącznie do piątku, 23 marca do godz. 18:00. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

***


Trwają zapisy
na czerwcowy Maraton Szosowy skierowany do wszystkich miłośników rowerów. Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.sporteam.zambrow.pl i dokonać opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

POZOSTAŁE WYDARZENIA


22 marca (czwartek)
Akcja honorowego oddawania krwi organizowana przez Bursę Szkolną Nr 1 w Zambrowie. Początek o godz. 9:00 na parkingu przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Krew będzie można oddawać do godz.14:00. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<.

***


24 marca (sobota)
Ogólnopolska akcja „spoKREWnieni służbą” organizowana w naszym mieście przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie oraz Komendę Powiatową Policji w Zambrowie. Krew będzie można oddawać w godzinach 9:00 – 14:00 na terenie Komendy Powiatowej PSP w Zambrowie. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: