REKLAMA:

Zapisz się na IV Maraton Szosowy w Zambrowie

zapowiedzi - repertuar
21.03.2018 r., godz. 16.10
Mamy dobrą wiadomość dla miłośników rowerów. W czerwcu po raz czwarty w Zambrowie i całym regionie odbędzie się Maraton Szosowy - impreza o zasięgu ogólnopolskim organizowana przez Stowarzyszenie SPORTEAM. Właśnie ruszyły zapisy.

O korzyściach płynących z uprawiania sportu nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Tym bardziej pozytywny jest fakt, że Zambrów co roku stawia właśnie na aktywność swoich mieszkańców. Świadczą o tym m.in. organizowane co roku akcje pod hasłem „Zambrów na rowery”, w ramach których odbywają się rajdy krótko i długodystansowe, pielgrzymki rowerowe oraz wyścigi kolarskie.

W tym roku, już po raz czwarty, Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne SPORTEAM przygotowało dla mieszkańców kolejną dużą imprezę rowerową. 17 czerwca w naszym mieście i całym regionie odbędzie się IV Maraton Szosowy - impreza o zasięgu ogólnopolskim. Jej współorganizatorem jest Burmistrz Miasta Zambrów.

Maraton przeznaczony jest dla amatorów turystyki rowerowej oraz osób o zacięciu sportowym. Aby wziąć udział w imprezie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.sporteam.zambrow.pl i dokonać opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem:

Opłata regularnaOpłata ze zniżką dla emerytów, rencistów, uczniów, studentów
Przelew do 7 maja59 zł48 zł
Przelew do 28 maja80 zł65 zł
Przelew do 12 czerwca102 zł82 zł
Gotówka w dniu maratonu130 zł105 zł


Uczestnicy mają do wyboru 4 dystanse – 50 km, 80 km, 140 km i 200 km. Start i meta będą usytuowane na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Organizatorzy informują, że na trasie maratonu przygotowane będą cztery punkty regeneracyjne, w których uczestnicy otrzymają wodę, owoce, pieczywo, batony itp.

Warunkiem dopuszczenia do startu jest ukończone 18 lat. Na dwóch najkrótszych dystansach (50 km i 80 km) dopuszcza się start osób, które ukończyły 16 lat, pod warunkiem przedłożenia pisemnej zgody opiekuna prawnego (dostępnej w załączniku do artykułu).

Szczegóły na temat maratonu znajdują się w załączonym regulaminie oraz na stronie www.sporteam.zambrow.pl.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: