REKLAMA:

Zapraszamy na imprezę charytatywną

zapowiedzi - repertuar
21.03.2018 r., godz. 22.40
Clown, bańki mydlane, teatrzyk, malowanie twarzy, pokazy iluzjonistyczne, dmuchane zabawki, gofry, lody i dużo dobrej zabawy - to wszystko czeka na uczestników imprezy charytatywnej dla dzieci, organizowanej w Zambrowie na rzecz ciężko chorego Marcelka. Wejście na imprezę będzie odbywało się za symboliczną cegiełkę. Zapraszamy!

14 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Marii Konopnickiej w Zambrowie odbędzie się impreza charytatywna dla dzieci na rzecz Marcelka Mianowskiego. Początek o godzinie 13:00. Przypomnijmy, że chłopczyk jest ciężko chory, a w lutym tego roku w wypadku samochodowym zginął jego tata. Mama została sama z trójką dzieci. Więcej na ten temat można przeczytać klikając TUTAJ.

Kwietniowy bal charytatywny będzie kolejną imprezą, podczas której będzie można pomóc niespełna 4-letniemu mieszkańcowi naszego miasta, który walczy z samoistną małopłytkowością immunologiczną. Pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia w całości zostaną przekazane rodzinie chłopca.

Organizatorki serdecznie zapraszają dzieci w każdym wieku. Te najmłodsze muszą być pod opieką osoby dorosłej. Na wszystkich czeka moc atrakcji. O dobrą zabawę zadba Teatr FORMA z Białegostoku (clown skręcający balony, bańki, teatrzyk „Pinokio”, gry i zabawy, malowanie twarzy). Wystąpi też iluzjonistka Ania Piłasiewicz. Tego dnia dzieci będą mogły także poszaleć na dmuchańcach i skakańcach. W planach jest też fotobudka, chodzące maskotki, lody tajskie, gofry, drinki bezalkoholowe, wata cukrowa, ciasto, kawa i herbata. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla każdego dziecka butelka wody gratis. Ponadto dla pierwszych 100 dzieciaków, które przybędą na zabawę, organizatorzy przewidzieli upominki!

Wszystkich zainteresowanych pomocą rodzinie Marcelka zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Chętne osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami: 666 839 228 lub 692 443 870.ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: