REKLAMA:

Walne Zebranie Sprawozdawcze w Olimpii Zambrów [foto]

sport
19.03.2018 r., godz. 23.00
Członkowie Zarządu i klubu ZKS Olimpia spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym, podczas którego podsumowano 2017 rok, przyjęto sprawozdania zarządu, udzielono absolutorium i omówiono harmonogram wydatków na bieżący rok.

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2017 rok odbyło się dziś, 19 marca w nowym budynku ZKS Olimpia. Wzięło w nim udział 17 członków klubu, w tym członkowie Zarządu.

Prezes Cezary Kulesza przedstawił sprawozdanie zarządu z działalności klubu w 2017 roku. W ubiegłym roku klub zatrudniał czterech trenerów prowadzących pierwszą drużynę Olimpii: Piotra Rzepkę, Tomasza Kulawika, Mirosława Dymka i obecnego szkoleniowca Wiesława Jancewicza. W tym czasie drużyna seniorów Olimpii Zambrów, grała w rundzie wiosennej w II lidze, w której zajęła 17. miejsce. Niestety ta lokata spowodowała spadek do III ligi, gdzie po zakończeniu rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018 biało-niebiescy zajmowali 10. miejsce. Warto dodać, że liczne sukcesy odnosiły młodzieżowe grupy Olimpii Zambrów.

Zambrowski Klub Sportowy poza treningami i rozgrywkami ligowymi w minionym roku był organizatorem halowych turniejów piłki nożnej, towarzyskich meczy piłki nożnej czy turniejów tenisa ziemnego.

Podczas zebrania omówiony został ubiegłoroczny budżet klubu, który zamknął się z zyskiem w wysokości 43 tys. 795 zł. Na koniec 2017 roku zanotowano po stronie przychodów – 1 mln 446 tys. 284 zł, zaś po stronie wydatków – 1 mln 402 tys. 489 zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na pokrycie wydatków w 2018 roku.

Członkowie klubu uczestniczący w zebraniu przyjęli sprawozdanie zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, udzielając Zarządowi absolutorium. Ponadto jednogłośnie zatwierdzono preliminarz budżetowy na 2018 rok, który zarówno po stronie przychodów, jak i wydatków zakłada kwotę 1 mln 359 tys. 630 zł.

Na koniec poruszono także kilka kwestii dotyczących funkcjonowania klubu. Mówiono m.in. o możliwości pozyskania nowego sponsora, o przygotowaniach do hitowego meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Zambrowie, gdzie biało-niebiescy podejmą Widzew Łódź. Ponadto zgłoszono sugestię zasłonięcia ścian tylnych trybun, żeby w przypadku opadów deszczu nie mokli zebrani kibice.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: