REKLAMA:

Grupy teatralne zaprezentowały swój dorobek artystyczny [foto]

kultura
17.03.2018 r., godz. 21.20
Występy dziecięcych i dorosłych grup teatralnych można było zobaczyć w ramach dzisiejszych Potyczek Teatralnych w Centrum Kultury w Zambrowie.

Potyczki Teatralne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie odbyły się dzisiaj, 17 marca w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie. Na scenie zaprezentowały się 3 grupy teatralne.

Jako pierwsi wystąpili członkowie koła teatralnego „Wesołe skrzaty” ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Młodzi aktorzy zaprezentowali przestawienie „Kopciuszek, czyli każdy zasługuje na szczęście”. Następnie spektakl pt. „Rzepka” wystawił teatr ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie. Ostatnią grupą był Teatr Form Różnych MOK. Aktorzy przedstawili kilka skeczy w ramach „Domowych hec”.

Po każdym występie poszczególne grupy wraz z opiekunami otrzymywały pamiątkowe dyplomy.

Potyczki Teatralne to coroczna pozycja w programie kulturalnym zambrowskiego MOK-u. Stanowią one formę prezentacji dorobku artystycznego grup teatralnych działających w naszym mieście. Potyczki pozbawione są rywalizacji - tu nie ma zwycięzców, ani przegranych.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: