REKLAMA:

Maleńczuk wystąpi w Zambrowie - KONKURS!

artykuł sponsorowany
14.03.2018 r., godz. 05.00
Już niebawem na deskach Centrum Kultury w Zambrowie wystąpi wyjątkowy artysta z wyjątkowym koncertem. Dla naszych czytelników mamy podwójny bilet na to wydarzenie.

8 kwietnia na deskach zambrowskiego Centrum Kultury wystąpi Maciej Maleńczuk! Artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu - doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk”.

Konkurs dla czytelników Portalu zambrow.org

Dla jednego z naszych czytelników, który jako dwunasty przyśle na e-mail naszej redakcji odpowiedź na niżej zadane pytanie, mamy podwójną wejściówkę na wyjątkowy koncert Macieja Maleńczuka, który odbędzie się 8 kwietnia na deskach zambrowskiego Centrum Kultury.

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmową wejściówkę, wystarczy wysłać na adres redakcja@zambrow.org list e-mail o temacie „Koncert - Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jaki tytuł nosi najnowsza płyta Macieja Maleńczuka, której premiera miała miejsce 13 października 2017 roku?

W mailu, oprócz odpowiedzi, należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Podwójny bilet wygra osoba, która jako dwunasta przyśle do nas prawidłową odpowiedź. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 28 marca do godz. 12.00.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert wyjątkowego artysty:Maciej Maleńczuk – solo

08.04.2018, Miejski Ośrodek Kultury , godz. 18:00
ul. Wyszyńskiego 2aBilety kasa kina tel: 86 475 44 88
Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Bilety przez internet: kupbilecik.pl lub biletyna.pl
Cena biletów: 80 zł

A oto przedsmak kwietniowego koncertu. Piosenka pochodzi z najnowszego albumu artysty:


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: