REKLAMA:

Sanepid zachęca młodzież do udziału w konkursie „Szkoła wolna od używek”

edukacja
13.03.2018 r., godz. 16.30
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w ogólnopolskim konkursie profilaktyczno-edukacyjnym "Szkoła wolna od używek".

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie informuje, że Główny Inspektorat Sanitarny zamierza przeprowadzić w pierwszej połowie 2018 roku II edycję konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”. Jego głównym celem jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały bądź zrealizują przed przesłaniem pracy konkursowej program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Realizatorami zadania konkursowego są zespoły projektowe (nauczyciele i uczniowie) składające się z co najmniej 1-3 nauczycieli oraz 5-10 osobowej grupy uczniów. Funkcję koordynatora projektu pełni jeden nauczyciel. Zespół projektowy może nadesłać jedną pracę konkursową.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opisaniu projektu edukacyjnego
zrealizowanego albo będącego w trakcie realizacji oraz przesłaniu do właściwych terenowo dla poszczególnych placówek oświatowych powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku naszego powiatu jest to Powiatowa Stancja Sanitarno–Epidemiologiczna w Zambrowie) pracy konkursowej obejmującej kartę projektu oraz sprawozdanie z przebiegu realizacji projektu (dostępne do pobrania w załączniku do tego artykułu). Dokumenty należy dostarczyć do 16 kwietnia 2018 roku.

Prace konkursowe będą oceniane na trzech poziomach: powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie powołuje jury na poziomie powiatowym, które ocenia prace konkursowe.

Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody:
:: I miejsce - nagroda główna - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 3000 zł dla zespołu
:: II miejsce - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 2000 zł dla zespołu
:: III miejsce - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 1000 zł dla zespołu

Do artykułu dołączamy regulamin konkursu wraz z załącznikami. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.szkolawolnaoduzywek.pl.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: