REKLAMA:

Mieszkańcy Zambrowa zatrzymani z amfetaminą

policja
12.03.2018 r., godz. 17.00
Dwóch mężczyzn posiadających amfetaminę zatrzymali w sobotę funkcjonariusze zambrowskiej policji. Teraz zatrzymani odpowiedzą przed sądem.

W minioną sobotę, około godziny 9:00, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie na jednej z ulic Zambrowa zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Mundurowi ujawnili przy nim białą substancję. Po użyciu testera okazało się, że jest to amfetamina o wadze blisko 10 gram.

- „Następnie policjanci dokonali czynności służbowych w mieszkaniu zambrowianina, gdzie ujawnili przyrządy w postaci dwóch wag elektronicznych, a na nich śladowe ilości białego proszku.” - informuje zambrowska policja.

Tego samego dnia, około godziny 14:00, na innym osiedlu Zambrowa funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 35-latka, który również posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze blisko 0,5 grama.

Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: