REKLAMA:

Sukces młodych piłkarzy Olimpii Zambrów

sport
12.03.2018 r., godz. 10.30
Młodzi piłkarze Olimpii Zambrów prowadzeni przez trenera Rafała Dmochowskiego wygrali Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Łap.

Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Łap odbył się w minioną sobotę, 10 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Do rywalizacji stanęło 10 klubów piłkarskich z naszego regionu: Junior Białystok, Hattrick Białystok, UKS Perlejewo, Pogoń Łapy I, Pogoń Łapy II, MOSiR Bielsk Podlaski, Ruch Wysokie Mazowieckie I, Ruch Wysokie Mazowieckie II, Brylant Bielsk Podlaski i Olimpia Zambrów.

Rozgrywki toczyły się już od godzin porannych. W ramach turnieju rozegrano 27 spotkań, w tym 20 meczów grupowych, 2 półfinały oraz 5 meczów o poszczególne miejsca w klasyfikacji. Każdy z nich trwał 12 minut.

Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół Olimpii Zambrów, prowadzony przez trenera Rafała Dmochowskiego. Drugie miejsce zajęli chłopcy z drużyny Juniora Białystok, zaś trzecie MOSiR Bielsk Podlaski. Zespoły otrzymały puchary i pamiątkowe medale.

Zespół Olimpii Zambrów wystąpił w składzie: Brzóska Krzysztof, Dmochowski Maciej, Strzeszewski Patryk, Wądołowski Hubert, Zagroba Emil, Brandt Iwo, Zalewski Piotr, Reczko Alan, Dołęgowski Artur.

Szczegółowe wyniki Olimpii Zambrów:
Mecze w grupie A:
:: Olimpia Zambrów - UKS Perlejewo 4:1
(Dmochowski 4x)
:: Olimpia Zambrów - Brylant Bielsk Podlaski 3:1
(Dmochowski 3x)
:: Olimpia Zambrów - Ruch II Wys - Maz 0:1
:: Olimpia Zambrów - Pogoń I Łapy 2:0
(Dmochowski, Brzóska)

Półfinał:
:: Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski 1:0
(Dmochowski)

Finał:
:: Olimpia Zambrów – Junior Białystok 1:0
(Zagroba)

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom!

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: