REKLAMA:

„Koncert dla Ewy” w Centrum Kultury [foto]

kultura
11.03.2018 r., godz. 20.20
Występy grup działających w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie uświetniły "Koncert dla Ewy" zorganizowny z okazji Dnia Kobiet.

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca. W naszym mieście panie świętują już od kilku dni. Organizowane już były uroczyste akademie w szkołach, a także spotkania w różnych stowarzyszeniach i instytucjach. Wczoraj na deskach Centrum Kultury z okazji święta płci pięknej odbył się koncert zespołu Feel. Dziś, również w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury, zorganizowano „Koncert dla Ewy”.

W ramach tego wydarzenia na scenie sali widowiskowo – kinowej zaprezentowały się dwie grupy działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Ze swoimi repertuarami wystąpili: Zespół Instrumentalno – Wokalny prowadzony przez Mariolę Zalewską oraz Teatr Form Różnych.

Licznie zgromadzona publiczność bawiła się wspaniale przy dźwiękach muzyki klasycznej oraz przy zabawnych skeczach zambrowskich aktorów. Na zakończenie występów zambrowianie nagradzali artystów gromkimi brawami.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: