REKLAMA:

Zespół Feel wystąpił w Zambrowie [foto+video]

kultura
10.03.2018 r., godz. 23.00
"Jak anioła głos", "Gdy jest już ciemno", a także "Swoje szczęście znam" - te i inne znane utwory można było usłyszeć podczas dzisiejszego koncertu zespołu Feel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Tuż przed koncertem mieliśmy okazję porozmawia z wokalistą i liderem zespołu - Piotrem Kupichą, który zdradził nam m.in. swoją historię związaną z muzyką oraz zespołem Feel.

Koncert zespołu Feel, którego liderem i wokalistą jest Piotr Kupicha, odbył się dzisiaj, 10 marca w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Impreza ta została zorganizowana przez samorząd miejski Zambrowa z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który obchodziliśmy w miniony czwartek.

- „Życzę paniom szczęścia, radości, miłości, wysokich wynagrodzeń i emerytur. Życzę pomyślności i satysfakcji z rodzin, z waszych panów, mężczyzn i tych małych i tych większych. Życzę również, żeby ten piękny Dzień Kobiet trwał cały kalendarzowy rok.” - życzył Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.

Zespół Feel zaprezentował zambrowskiej publiczności swoje znane utwory. W repertuarze znalazły się m.in.: „Gdy jest już ciemno”, „Jak anioła głos”, „Pokaż, na co cię stać”, „Jeśli czegoś pragniesz” czy „Swoje szczęście znam”.

Warto dodać, że grupa nawiązała bardzo dobry kontakt z zebraną publicznością. Zambrowianie na zakończenie koncertu nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz video z dzisiejszego koncertu zespołu Feel.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: