REKLAMA:

McDonald’s w Zambrowie?

artykuł sponsorowany
11.03.2018 r., godz. 22.10
Gdzie lubisz robić zakupy? Lidl, Biedronka, Tesco, a może inny market. Jaka jest Twoja ulubiona marka sklepu z odzieżą - Pepco, Kik czy Reserved? Odpowiedz na kilka pytań i zgarnij voucher do Orlenu!

Długo czekaliśmy na otwarcie pierwszej galerii handlowej w Zambrowie, aż w końcu znane marki zawitały do naszego miasta. Wiadomo jednak, że zambrowianie nie ograniczają się tylko do lokalnych sklepów, ale lubią też jeździć na zakupy do innych miast. Czy czegoś brakuje zambrowskim sklepom? A może są marki, które bardzo byście chcieli, aby pojawiły się w naszym mieście?

Wypełnij ankietę i zgarnij nagrody!Chcemy lepiej poznać Wasze potrzeby, dlatego przygotowaliśmy kilka pytań. Wypełnienie ankiety zajmie Ci jedynie 5 minut, a możesz wygrać 1 z 5 voucherów do stacji Orlen* o łącznej wartości 500 zł!

* Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie swojego adresu email. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 31.03.2018 r.


Kilka prostych pytań i możesz mieć 100 zł do Orlenu!ANKIETA
Redakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam. 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: