REKLAMA:

Dzień Kobiet w PZN [foto]

kultura
08.03.2018 r., godz. 15.15
Panie z Koła Terenowego Polskiego Związku Niewidomych w Zambrowie świętowały Międzynarodowy Dzień Kobiet. Spotkanie połączone było z obchodzonym w sobotę Dniem Mężczyzn.

Członkowie Koła Terenowego Polskiego Związku Niewidomych w Zambrowie jak co roku wzięli udział we wspólnym spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Odbyło się ono dzisiaj, 8 marca tradycyjnie w lokalu „Pod Kasztanem” przy ul. Białostockiej. W uroczystości udział wzięli goście, wśród których znaleźli się m.in.: Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak, Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Mariusz Gorski, Dyrektor Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie Iwona Romanek oraz były prezes ZCiW sp. z o.o. Stefan Piszczatowski.

Podczas spotkania życzenia wszystkim kobietom złożyli zaproszeni goście, natomiast życzenia z okazji Dnia Mężczyzny przekazała Prezes Polskiego Związku Niewidomych Teresa Szumowska. Nie obyło się również bez drobnych upominków. Oprócz kwiatów i słodkości, wszystkie panie otrzymały rajstopy, natomiast mężczyźni – skarpety.

Jak co roku Międzynarodowy Dzień Kobiet w Kole Związku Niewidomych urozmaicił krótki występ zespołu ludowego „Szansa” pod kierownictwem Elżbiety Bagińskiej. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: