REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
07.03.2018 r., godz. 17.00
Wieczór Uwielbienia, turniej szachowy, mecz piłki nożnej, koncerty z okazji Dnia Kobiet, spotkania autorskie - te i inne wydarzenia czekają na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


9 marca (piątek)
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie z Ireną Wiszniewską pt. Odrodzenie Żydów w Polsce po 1968 roku. Początek spotkania o godz. 18:00 w Czytelni MBP przy ul. Długiej 13 w Łomży. Wstęp wolny.

***

9 marca (piątek)
Dwa spotkania z podróżnikiem Marcinem Obałkiem. Pierwsze z nich odbędzie się o godz. 10:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie, natomiast drugie – o godz. 12:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 2 w Zambrowie. Wstęp wolny.

***

10 marca (sobota)
Koncert zespołu Feel z okazji Dnia Kobiet. Początek o godz. 17:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Impreza biletowana.

***

11 marca (niedziela)
Koncert „Dla Ewy” z okazji Dnia Kobiet. Przed publicznością zaprezentuje się zespół instrumentalno-wokalny „Camerata” oraz Teatr Form Różnych. Początek o godz. 16:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny.

***

11 marca (niedziela)
Kolejne spotkanie z cyklu „Muzyka przy kawie” organizowane przez ks. Grzegorza Kierskiego oraz Sławomira Borawskiego. Podczas tego wydarzenia będzie okazja do posłuchania dobrej muzyki. Można przynieść ze sobą ulubioną płytę winylową, CD lub kasetę. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE


10 marca (sobota)
Pierwszy ligowy mecz Olimpii Zambrów w rundzie wiosennej trzeciej ligi. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie ŁKS 1926 Łomża. Początek o godz. 14:00 na boisku bocznym ZKS „Olimpia”. Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) będą dostępne w kasie w wejściu do Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Kobiety i dzieci do 10 lat (pod opieką opiekuna) mogą wejść za darmo.

***

11 marca (niedziela)
III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Początek o godz. 10:00 w Centrum Kultury w Zambrowie. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr: 518 421 033 lub mailowo: esobocinska@interia.pl.

***

11 marca (niedziela)
IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin organizowany przez Zambrowski Klub Karate Kyokushin. Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. M. Konopnickiej 16. Wstęp wolny.

***

11 marca (niedziela)
Kolejne zawody strażackie w ramach powiatowego cyklu patriotycznego „Ku Niepodległej” w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tym razem strażacy będą rywalizować w piłce siatkowej. Zawody rozegrane zostaną w Szkole Podstawowej w Starym Zakrzewie. Początek o godz. 10:00.

***

Trwają zgłoszenia
do IV Otwartych Mistrzostw w Tańcu Towarzyskim o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, które odbędą się 18 marca w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Adresowane są one do dzieci i młodzieży. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 marca w sekretariacie Centrum Kultury, przy ul. Wyszyńskiego 2a w Zambrowie.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


7 marca (środa)
 Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: