REKLAMA:

„Trójca” zaprasza na wakacyjne wyjazdy

rekreacja/wypoczynek
07.03.2018 r., godz. 19.00
Do wakacji jeszcze daleko, ale kto o nich już nie myśli? W trosce o dobry wypoczynek dzieci i młodzieży najstarsza zambrowska parafia jak co roku przygotowała bogatą ofertę wakacyjną.

Ksiądz Robert Czeladko, wikariusz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie, zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z oferty wakacyjnej przygotowanej przez najstarszą zambrowską parafię. Wśród niej znajdują się propozycje spędzenia wolnego czasu w Zambrowie oraz dwa wyjazdy wypoczynkowe.

Pierwszy z nich zaplanowano w dniach 1-9 lipca. Miejscem docelowym dziewięciodniowego wyjazdu będzie Zakopane. W programie obozu przewiduje się: Eucharystie, wędrówki szlakami, termy chochołowskie, pogodne wieczory, kabarety, dyskoteki oraz zajęcia sportowe. Ponadto zaplanowano całodzienny pobyt w energylandii, zwiedzanie Zakopanego i okolic. Koszt tego wyjazdu wynosi 750 zł. Obejmuje on noclegi w pensjonacie, wyżywienie, transport autokarem, a także ubezpieczenie.

Kolejną propozycją jest wyjazd zagraniczny do Austrii. 11-dniowy obóz młodzieżowy odbędzie się w dniach 5-16 sierpnia. W trakcie wypoczynku zaplanowano program pełen atrakcji. Wśród nich m.in. zwiedzanie Góry Zamkowej w Graz, Wiednia, Rezerwatu Makaków, Krainy Wodospadów, Jaskini Obir, Muzeum Porsche czy Krainy Karyntii. Cena obozu rekolekcyjno – wypoczynkowego w Austrii wynosi 1750 zł + 30 euro.

Więcej informacji na temat wyjazdów oraz zapisy u księdza Roberta Czeladki pod nr tel.: 533 440 005. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto parafia pw. Trójcy Przenajświętszej jak co roku planuje organizację półkolonii. Odbędą się one tradycyjnie na początku wakacji. O szczegółach i terminie zapisów będziemy na bieżąco informować na łamach naszego portalu.
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: