REKLAMA:

Pasowanie na przedszkolaka w „Akademii Malucha”

edukacja
07.03.2018 r., godz. 14.55
Pasowanie na przedszkolaka w „Akademii Malucha”
Wspaniałą okazją do tworzenia przedszkolnej "rodziny" są wspólnie organizowane uroczystości przedszkolne. Tradycją Miejskiego Przedszkola Nr 1 stały się uroczystości pasowania na przedszkolaka.

Pod hasłem „Mamo tato jestem przedszkolakiem” w miniony czwartek, 1 marca w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Udział w niej wzięły dzieci z grupy I (trzylatki), które w obecności swoich najbliższych zostały uroczyście przyjęte do grona społeczności przedszkola.

Na początku najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały się w specjalnie przygotowanej na tę uroczystość części artystycznej. Dzieci zostały przygotowane do niej przez wychowawczynię Sylwię Jasińską.

W kolejnej części uroczystości nastąpiła wyjątkowa chwila - wstąpienia do społeczności przedszkolnej, która wzbudziła wiele emocji. Pani dyrektor Elżbieta Jakubiak, poprzez dotknięcie zaczarowanym ołówkiem, dokonała pasowania na przedszkolaków „Akademii Malucha”. Były brawa, zdjęcia, słodkości i niespodzianki – pamiątkowe dyplomy i maskotki.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy satysfakcji i samych radosnych dni w przyszłości.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: