REKLAMA:

Dzień Kobiet na wesoło [foto]

kultura
06.03.2018 r., godz. 20.30
Skecze, piosenki, życzenia, kwiaty, drobne upominki oraz tort. Tak przebiegały obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet w Srebrnym Borku zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich "Boróweczki".

8 marca będziemy obchodzili Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji organizowanych jest wiele uroczystości adresowanych do pań. Jedna z nich odbyła się w minioną niedzielę, 4 marca w remizie OSP w Srebrnym Broku. W spotkaniu, organizowanym przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Boróweczki”, wzięło udział wiele pań w różnym wieku, a także przedstawiciele samorządów wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych.

Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym w wykonaniu „Boróweczek”. Panie zaprezentowały zgromadzonej publiczności m.in.: typy kobiet, skecz pt. „Mąż i żona” oraz zaśpiewały piosenkę o Srebrnym Borku.

Spotkanie przebiegło w bardzo radosnej atmosferze przy pysznej kawie i herbacie, a wyśmienite domowe ciasta po raz kolejny potwierdziły kulinarne zdolności gospodyń ze Srebrnego Borku. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania znanych biesiadnych piosenek.

Warto dodać, że wszyscy panowie przygotowali dla pań niespodziankę. Oprócz serdecznych życzeń każda kobieta została obdarowana kwiatami, a panie z Koła Gospodyń Wiejskich prezentami. Na zakończenie części oficjalnej panowie wnieśli na salę tort i zaśpiewali gromkie „Sto lat”.

- „Mamy nadzieję, że niedziela upłynęła każdej z pań w miłej atmosferze i wierzymy, że w tak licznym gronie spotkamy się znów za rok. Wszystkim życzliwym osobom, które przyczyniły się do tak uroczystych obchodów Dnia Kobiet składamy serdeczne podziękowania.” - podsumowują członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Boróweczki”.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: