REKLAMA:

Parafia „Ducha” zaprasza na letnie wyjazdy

rekreacja/wypoczynek
05.03.2018 r., godz. 20.00
Księża z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie zapraszają dzieci i młodzież do skorzystania z dwóch propozycji letniego wypoczynku przygotowanych przez zambrowską parafię.

Choć do wakacji jeszcze sporo czasu, to już teraz szukamy pomysłów na zorganizowanie letniego wypoczynku dla naszych dzieci. W trakcie poszukiwań sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu zachęcamy do zapoznania się z dwiema ofertami przygotowanymi przez parafię pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

Pierwszą z nich jest 8-dniowy odpoczynek w Grecji. Wyjazd adresowany do dzieci i młodzieży zaplanowany jest w dniach 6-13 lipca 2018 r. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Wśród nich znajdują się gry i zabawy integracyjne, plażowanie, a także zwiedzanie. Obozowicze udadzą się w rejs na Skiathos oraz obejrzą metheory. Zaplanowany jest również wieczór grecki. Warto dodać, że uczestnicy na miejsce wypoczynku dotrą samolotem.

Uczestniczy wyjazdu zagranicznego zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym hotelu na Riwierze Olimpijskiej. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1500 zł + 300 euro. Ilość miejsc ograniczona!

Kolejną propozycją parafii pw. Ducha Świętego, na spędzenie aktywnie wolnego czasu, jest 8-dniowy wyjazd do Zakopanego. W dniach 15 – 22 lipca na obozowiczów czeka wiele atrakcji m.in. gry i zabawy integracyjne, aquapark, Eucharystie oraz wycieczki krajobrazowe do: Morskiego Oka, Skałek na Nosalu, Rusinową polanę oraz Gęsią szyję. Koszt wyjazdu do Zakopanego wynosi 750 zł.

Zapisy i więcej informacji na temat wyjazdów u ks. Dariusza Tybury tel. 507 151 171. 
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: