REKLAMA:

Turniej piłki nożnej na 100-lecie odzyskania niepodległości

sport
01.03.2018 r., godz. 16.50
Turniej piłki nożnej na 100-lecie odzyskania niepodległości
Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, Dom Kultury w Rutkach-Kossakach zorganizował kolejną imprezę sportową. Tym razem dziesięć drużyn rywalizowało w turnieju halowej piłki nożnej.

W minioną niedzielę, 25 lutego w hali sportowej w Rutkach-Kossakach odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Rutki. Była to impreza zorganizowana w ramach „Obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości”.

Do udziału w turnieju przystąpiło dziesięć drużyn: FC RTK Team, FC Rutki, Koneserzy, OSP Rutki, Orły Kulesze Kościelne, Orły Zbójna, Ludzie Chudego, TW` 12, FC Szejker i FC Wizna. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy, z których dwa najlepsze teamy awansowały do półfinałów. Na zakończenie rozegrane zostały mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Poniżej klasyfikacja czterech najlepszych drużyn turnieju w Rutkach-Kossakach:
:: I miejsce - FC RTK Team
:: II miejsce - FC Rutki
:: III miejsce - FC Wizna
:: IV miejsce - Orły Kulesze Kościelne

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kamil Gosiewski (FC RTK Team), a najlepszym bramkarzem - Kamil Zalewski (FC Rutki). Zawody sędziował Marcin Łebkowski.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: