REKLAMA:

Marley – dom pilnie potrzebny! [foto]

społeczeństwo
26.02.2018 r., godz. 16.10
Marley przyszedł na świat cztery lata temu i wciąż szuka swego miejsca na ziemi. Niestety po miesiącu wrócił z domu zastępczego i trafił do zimnego kojca. Pilnie poszukujemy dla niego domu!

Marley to piękny pies w typie owczarka. Ma wspaniałą sylwetkę i ujmujący sposób bycia. Urodził się 21 lutego 2014 i wciąż szuka swojego miejsca na ziemi. Jest łagodny, przyjacielski, grzeczny. Kocha człowieka, pięknie towarzyszy. Lubi inne psy, natomiast za kotami nie przepada, ale nie zrobi im krzywdy, najwyżej pogoni. Jest wykastrowany.

Marley część życia spędził na łańcuchu, uwieszony do budy i bardzo samotny. Ale to już daleka przeszłość. Jakiś czas temu znalazł się w domu tymczasowym i odrabiał stracony czas. Okazał się być super radosnym psem.

Niestety po miesiącu Marley wrócił z adopcji. Prosto z kanapy trafił do zimnego kojca. Jest mu zimno, na dworze panują ogromne mrozy. Ciągle szczeka i nie może się odnaleźć… Pilnie potrzebuje domu!

- „To jeden z naszych licznych podopiecznych, wrócił z adopcji. Z miękkiej kanapy wprost do zimnego kojca w Zambrowie. Mrozy okropne, psiak kompletnie nie radzi sobie w nowej sytuacji. Szukamy mu domu. Można umówić się na zapoznawczy spacer z Marleyem.” – mówi Magdalena Smosarska z fundacji dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady.

Pokochaj Marleya - będziesz miał Przyjaciela!


Apelujemy do wszystkich ludzi dobrego serca: jeśli możesz przygarnąć psiaka, dać mu trochę miłości i ciepła – skontaktuj się telefonicznie: 789 084 913 lub 500 308 722, lub przez Facebook: Jedno Serce Nie Da Rady. Możliwa pomoc w transporcie.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: