REKLAMA:

Olimpia podtrzymuje passę sparingowych zwycięstw [foto]

sport
21.02.2018 r., godz. 21.30
Olimpia podtrzymuje passę sparingowych zwycięstw
W kolejnym sparingu rozegranym na boisku bocznym w Zambrowie Olimpia wygrała z juniorami starszymi Jagiellonii Białystok 4:3 (0:0). Było to piąte z rzędu sparingowe zwycięstwo zambrowskiego klubu.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała swój ósmy sparing w ramach przygotowań do III-ligowych zmagań. Na boisku bocznym w Zambrowie zmierzyła się z juniorami starszymi Jagiellonii Białystok, którzy po rundzie jesiennej sklasyfikowani są na drugim miejscu w tabeli grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów.

W spotkaniu tym można było zobaczyć aż siedem bramek. Wszystkie padły w drugiej połowie. Dla Olimpii dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Grzybowski. Po jednej bramce dołożyli jeszcze Michał Kuczałek i Kamil Jakubowski. Goście zdobyli natomiast trzy gole i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 4:3.

Podczas dzisiejszego meczu kontrolnego Olimpia testowała bramkarza III-ligowych Wiślan Jaśkowice Kamila Dykasa. Wcześniej był on też testowany podczas sparingu z Polonią Warszawa. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik ten podpisze kontrakt z zambrowskim klubem. Tym samym Olimpia ma już praktycznie skompletowaną kadrę na rundę wiosenną.

Olimpia Zambrów – Jagiellonia Białystok (juniorzy starsi) 4:3
Bramki dla Olimpii: Łukasz Grzybowski x2, Michał Kuczałek, Kamil Jakubowski
Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Kamil Dykas, Łukasz Gryko, Łukasz Piłatowski, Emil Łupiński, Mateusz Szymorek, Michał Hryszko, Patryk Malinowski, Patryk Koncewicz, Mateusz Jastrzębski, Kamil Zalewski, Kamil Jackiewicz
Na zmiany wchodzili: Maciej Dębek, Michał Kuczałek, Przemysław Jastrzębski, Michał Domański, Mateusz Prolejko, Łukasz Grzybowski, Mateusz Ostaszewski, Kamil Jakubowski

Dla Olimpii mecz z Jagiellonią był ósmą w tym roku grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3. Później przyszedł remis z Turem Bielsk Podlaski 1:1 oraz wygrane 2:1 z Mławianką Mława, 2:0 ze Zniczem Biała Piska, 2:1 z Polonią Warszawa i 6:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Wiesława Jancewicza rozegrają w najbliższą sobotę na boisku z podgrzewaną murawą w Suwałkach. Rywalem będą miejscowe I-ligowe Wigry.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: