REKLAMA:

Walentynki na sportowo [foto]

sport
16.02.2018 r., godz. 17.00
Walentynki na sportowo
20 par zakochanych w sporcie 14 lutego spędziło na matach w Akademii Sztuk Walk i Fitness w Zambrowie. Z okazji walentynek sensei Anna i Skander Youssfi z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin przygotowali ćwiczenia w parach.

Dzień walentynek był w Akademii Sztuk Walk i Fitness w Zambrowie wyjątkowy. Skupił bowiem kilkadziesiąt osób pełnych energii, które rywalizowały w parach w przygotowanych przez sensei Annę i Skandera Youssfi z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin konkurencjach. Atmosfera była gorąca. Było dużo wysiłku i jeszcze więcej radości na twarzach uczestników. Dla najbardziej zgranej pary były nagrody.

W pierwszej konkurecji pary rywalizowały wykonując ćwiczenie PLANK. Zwycięska para otrzymała bilety do kina ufundowane przez dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie Martę Konopka.

W drugiej konkurencji ćwiczenie polegało na wykonaniu przysiadu. Tu nagrodą dla najlepszej pary była kolacja w pizzerii Diavolo, ufundowana przez jej właścicielkę - Dorotę Milewską.

W trzeciej konkurencji pary wykonały ćwiczenie burpees. W tym przypadku na zwycięzców czekała kolacja w restauracji Ashi Sushi ufundowana przez szefa nowo otwartej w Zambrowie restauracji Ashi Sushi.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: