REKLAMA:

Młodzież z ZSA promuje czytelnictwo

edukacja
13.02.2018 r., godz. 20.30
Przedszkolaki z MP6 oraz podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Długoborzu i Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie słuchają bajek, baśni i opowiadań, czytanych przez młodzież z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości.

Wzorem lat ubiegłych młodzież Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie promuje czytelnictwo zarówno wśród dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Długoborzu, jak i podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie.

Cykliczne spotkania mają na celu popularyzację czytelnictwa zarówno wśród najmłodszych, jak i nieco starszych. Podróż w świat bajek, baśni i opowiadań jest wspaniałą okazją do rozwijania wyobraźni słuchaczy, a dla młodzieży kształtowaniem właściwych postaw.

Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Jak zapewniają organizatorzy, akcja na pewno będzie kontynuowana w obecnym roku szkolnym.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: